2021. gada 2. decembrī notika gadskārtēja LIKTA konference, kuras galvenā tēma bija Digitālais kompass – kā gudri pārvaldīt IKT investīcijas prasmēs, pārvaldē, infrastruktūrā un biznesā. Kā allaž, LIKTA konferences laikā tika pasniegtas IKT nozares balvas Platīna Pele par izcilākajiem sasniegumiem.

Kategorijā “Uzņēmumu digitāla transformācija” mazajiem un vidējiem uzņēmumiem balvu ieguva RIX Technologies klients SIA Lesjofors ar projektu “DVS Namejs ieviešana” ar mērķi digitalizēt darbu pakāpeniski pārejot uz bezpapīra biroju.

Balvu pasniedza Ekonomikas ministrijas valsts sekretāra vietnieks tautsaimniecības jautājumos Raimonds Lapiņš, kurš balvas pasniegšanā minēja, ka: “Digitalizācija ir komandas darbs, partnerība. Vienmēr ir tas, kurš digitalizējās, otrs, kurš digitalizē. Mazo un vidējo uzņēmumu gadījumā tas ir vēl jo svarīgāk. Viens no uzņēmumiem ir mums labi zināms Liepājas investors, kurš ir radījis daudzas darba vietas un ir priekšzīmīgs investors Liepājas vidē, otrs, kurš mums ir labi pazīstams kā Ekonomikas ministrijai, kurš palīdzēja mums tikt vaļā no papīriem, kur pēc viņu projekta ieviešanas mēs esam absolūti digitalizēti un es vairs papīrus neparakstu: Lesjofors Springs Latvija dokumentu vadības sistēmas Namejs ieviešana, lai tiktu vaļā pilnībā no papīru aprites un RIX Technologies kā ieviesējs.

Saņemot balvu, Lesjofors pārstāve Vita Pauzere minēja: “Milzīgs prieks bija dalīties ar savu pieredzi un vēl lielāks prieks saņemt šādu novērtējumu Latvijas līmenī. Vēlos pateikt no mūsu uzņēmuma puses lielu paldies RIX Technologies, jo viņu izstrādātā sistēma Namejs atbrīvoja mūs no liekā un printētā papīra. Tai pašā laikā mēs esam sajutuši daudz lielākus ieguvumus kā laika un telpas brīvību, organizējot administrācijas darbu, un absolūti lielisku uzraudzību un atsekojamību procesiem un dokumentiem. Tā kā esam ļoti laimīgi lietotāji. Digitalizācija ir viens no ilgtspējības stūrakmeņiem ikvienā jomā.”