Šogad notiek jau 22. ICEIS (International Conference on Enterprise Information Systems) konference, kura pulcē pētniekus, inženierus un praktiķus, kuri ir ieinteresēti biznesa informācijas sistēmu attīstības tendencēs un jaunākajos sasniegumos. Taču šogad šī konference notiek virtuālā veidā.


Konferencē virtuāli piedalās RIX Technologies vadošais pētnieks Juris Rāts, kurš 5.maijā vadīs eMācīšanās un eApmācību sekciju, savukārt 6.maijā kopā ar valdes locekli Ingunu Pedi prezentēs pētījuma “Elastīgs modelis uzņēmuma dokumentu iegūšanas automatizēšanai” rezultātus.


Šī pētījuma mērķis ir izveidot un novērtēt elastīgu dokumentu uztveršanas modeli, kas izmantotu mašīnmācību, lai klasificētu dokumentus, pamatojoties uz viena vai vairāku metadatu vienību vērtībām. Pētījumā tiek izmantoti dokumentu vadības sistēmām (DVS) raksturīgie dokumentu un klasifikācijas metadatu lauki. Modelis ietver klasifikācijas metožu izvēli, metožu hiperparametru konfigurāciju un daudzu citu ar mācīšanos saistītu parametru konfigurēšanu. Modelis lietotājiem nodrošina vizuālus līdzekļus, lai analizētu klasifikācijas rezultātus un tos pielāgot turpmākos mācību posmos.


Detalizētāka informācija par pētījuma prezentāciju un tiešsaistes pieeja https://www.insticc.org/node/TechnicalProgram/iceis/2020/presentationDetails/90348.

06.05.2020