Šogad jau piekto reizi notika Microsoft iniciētā aktivitāte “Strādā jebkur!”, piedāvājot iespēju strādāt no jebkuras vietas, izmantojot jauno tehnoloģiju priekšrocības,.

Arī šogad šajā pasākumā piedalījās RIX Technologies, jo uzņēmums ne tikai atbalsta elastīgā darba stila filozofiju, bet palīdz arī citiem kļūt elastīgiem ar IKT rīku palīdzību.

Uzņēmuma izstrādāto risinājumu klāstā ir dažādas sistēmas, kuras ļāvušas optimizēt darba procesus, piemēram Elektroniskā iepirkumu sistēma ļauj piegādātājiem operatīvi apstrādāt pasūtījumus no jebkuras vietas, izstrādātās loģistikas sistēmas – SKLOIS un Dzelzceļa kravu pārvadājumu sistēma – nodrošina komersantiem datu ievadi no jebkuras vietas.

Taču visvairāk atzinības izpelnījies RIX Technologies dokumentu vadības risinājums Namejs, kurš ļauj dažādām iestādēm un organizācijām nepieciešamo dokumentācijas apriti organizēt ērtā un elastīgā veidā, strādājot no jebkuras vietas un jebkuras ierīces, piemēram, no mājām, braucot automašīnā (protams, kā pasažierim) vai esot komandējumā.

Pasākuma “Strādā jebkur!” ietvaros Mākslas un tehnoloģiju kvartālā “Sporta 2” tika uzbūvēta pop-up pilsēta, kurā uz kopā strādāšanas un elastīgā darba stila demonstrēšanas pasākumu bija sapulcējušies strādā jebkur filozofijas piekritēji.

Pateicamies visiem interesentiem, kuri apmeklēja AS RIX Technologies stendu un ieguva informāciju kā izmantot DVS Namejs iespējas!