AS RIX Technologies valdes locekle Eva Butāne un izpilddirektore Inguna Pede Latvijas IT klastera organizētās vizītes ietvaros apmeklēja EXPO 2017 IKT nedēļu un piedalījās izstādes noslēgumā.

Šogad EXPO 2017, kas norisinājās Astanā, Kazahstānā, Latvijas paviljona organizētājs bija Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera un Latvijas paviljonā katra nedēļa tika veltīta kādai no nozarēm.

Kā noslēdzošā – no 4.septembra līdz 10.septembrim – notika informāciju un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) nedēļa.

IKT nedēļas laikā notika semināri un tikšanās ar Kazahstānas valdības pārstāvjiem, lai veicinātu sadarbību ar Kazahstānas valdību un IKT nozari.

Latvijas IKT nedēļu Astanā  atklāja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards.

Nozīmīgs seminārs Latvijas paviljonā notika ceturtdien, 7.septembrī, kurā, piedaloties Latvijas un Kazahstānas valdības un nozares uzņēmumu pārstāvjiem, tika runāts par jau esošo IKT nozares sadarbību starp Latviju un Kazahstānu un tika parakstīts sadarbības memorands starp Latviju, Kazahstānu un Zviedriju, vienojoties par IKT nozares turpmāku attīstības veicināšanu.

AS RIX Technologies interaktīvā vizītkarte Latvijas paviljona un neklātienes apmeklētājiem pieejama jau kopš paviljona atvēršanas 10.jūnijā, informējot par uzņēmuma sasniegumiem un prezentējot dokumentu vadības risinājumu Namejs.

Latvijas paviljona vadmotīvs ir “Enerģija ir mūsu dabā” un RIX Technologies dokumentu vadības sistēma Namejs ir lielisks veids kā ar IKT rīkiem saudzēt dabu un saglabāt resursus.