Ar lepnumu informējam, ka RIX Technologies ir noslēdzis līgumu par dokumentu vadības sistēmas Namejs Enterprise ieviešanu Iekšlietu resorā. Līgums tika noslēgts pamatojoties uz konkursa rezultātiem, kurā piedalījās vairāki Latvijas uzņēmumi dokumentu vadības sistēmu izstrādātāji. Par labāko risinājumu tika atzīts DVS Namejs un par kompetentāko  ieviesēju – RIX Technologies.

Līguma ietvaros Iekšlietu ministrijā un tās padotības iestādēs tiks ieviests jauns un mūsdienīgs dokumentu vadības risinājums, kas atvieglos tajās strādājošo darbu, ļaujot organizēt dokumentu apstrādes procesus ērti un operatīvi, balstoties uz labākas prakses piemēriem.

RIX Technologies komanda ir gatava stāties pretim jaunam izaicinājumam – saspringtos termiņos ieviest risinājumu 7500 lietotājiem.

RIX Technologies jau ir liela pieredze ieviest DVS Namejs dažādu nozaros resoros – ar DVS Namejs strādā Zemkopības ministrija, Ekonomikas ministrija, Izglītības un zinātnes ministrija, Aizsardzības ministrija un Veselības ministrija, kuras deviņās padotības iestādēs DVS Namejs tika ieviests pagājušā gada laika, kā arī Valsts ieņēmumu dienests, kurš lietotāju skaita un dokumentu apjoma ziņā pārspēj pat dažus no resoriem.

 

2021.02.25