No 22.marta līdz 26.martam norisinājās ikgadējā Digitālā nedēļa, kas, kā parasti, bija piesātināta ar dažādiem interesantiem notikumiem.

Šoreiz vēlamies izdalīt 2 notikumus, kuros ņēmām aktīvu līdzdalību:

RIX Technologies ir viens no IT Klastera dibinātājiem un ilggadējiem dalībniekiem. Sadarbībā ar IT Klasteri 24.martā tika prezentēti Uzņēmēju digitalizācijas pieredzes veiksmes stāsti. Šajā stāstu ciklā ar mūsu risinājuma dokumentu vadības sistēmas Namejs izvēles, ieviešanas un izmantošanas pieredzi dalījās uzņēmums “Lesjofors Springs LV” LSEZ SIA, kurš  ir lielākais un modernākais atsperu ražošanas uzņēmums Baltijas valstīs un vadošais atsperu ražotājs pasaules mērogā. Uzņēmuma kvalitātes vadītāja Vita Pauzere stāstīja par digitalizācijas procesa gaitu, saņemto vadības atbalstu un darbinieku sagatavošanu, bet RIX Technologies lietotāju atbalsta speciāliste Inga Zvirbule sniedza ieskatu ieviešanas darba procesā no izstrādātāja viedokļa.  Lesjofors un Namejs stāstu varat apskatīt šeit

RIX Technologies ir viens no IT Kompetences centra dibinātājiem un dalībniekiem. IT Kompetences centra ietvaros ir īstenoti daudzi zinātniskie pētījumi. Sadarbībā ar IT kompetences centru Digitālās nedēļas ietvaros sniedzām ieskatu pētījuma rezultātu izmantošanas iespējās – kā RIX Technologies piedāvātais dokumentu atpazīšanas robots spēj palīdzēt medicīnas nozares darbiniekiem, atvieglojot darbu ar dokumentiem – veicot lietotāju vietā mehānisku darbu, aizvien pilnveidojoties un mācoties no iepriekšējās pieredzes. Tiešraides ieraksts skatāms šeit.

22.03.2021