Kā jau allaž, aicinām Namejs lietotājus aizpildīt aptaujas anketu, lai uzzinātu par klientu aktuālākajām vajadzībām un pilnveidotu Namejs risinājumu!

Šobrīd visiem līgumslēdzejiem ir aktuāli pārbaudīt vai atbilstoši Latvijas Republikas sankciju likumam potenciālais līguma partneris nav iekļauts Sanciju sarakstos. Tā kā process ir jauns, tā apstrādei katrs izmanto savas radošās idejas un sev ērtākos risinājumus. Padalīsimies pieredzē, kā šo procesu organizē Nameja lietotāji:

  1. Pieredze – tiek izveidota mape, kurā uzglabāti dokumenti, kuri saņemti par potenciālo līguma partneri, piemēram ALM izziņas, un mape, kurā tiek reģistrēti atzinumi par partneri. Katram partnerim Lietu pārvaldības modulī tiek veidota lieta, kura satur gan visus ar partneri saistītos dokumentus, gan nepieciešamos metadatus, piemēram, izziņu saņemšanas datumus.
  2. Pieredze – ja nav nepieciešams gatavot atzinumus, tad līdzīgi kā 1.gadījumā veido mapi AML izziņu glabāšanai un veido partneru lietas.

Kā Jūs organizējat sankciju pārbaudei nepieciešamo dokumentu pārvaldību? Padalieties ar mums pieredzē, aizpildot anketu.

Aizvien vairāk pieaugot elektronisko dokumentu īpatsvaram, aktuālāka kļūst elektronisko dokumentu parakstīšanas ērtība un ātrums. Kā viena no iespējām operatīvi un ērti Jūsu partnerim, piemēram fiziskai personai, parakstīt dokumentus, ir Dokobit servisu izmantošana. Šāda iespēja ļautu Jums savam partnerim, kuram nav savas dokumentu vadības sistēmas (fiziska persona vai mazs uzņēmums) nosūtīt dokumentu parakstīšanai un saņemt atpakaļ parakstītu.

Ja DVS Namejs klientiem šāda iespēja būs aktuāla, iekļausim to izstrādes plānos, taču jāatceras, ka Dokobit ir trešā puse, kuras dokumentu parakstīšanas serviss ir maksas pakalpojums.

Vai Jūs interesētu Dokobit parakstīšanas iespējas izmantošana? Atbildes un Jūsu priekšlikumus gaidīsim anketā.