2019.gada 1.novembrī norisinājās Namejs-2019 gada jaunumu seminārs. Šī jau ir izveidojusies par labu tradīciju gada nogalē atskatīties uz paveikto un painformēt par plānoto, vai kā, semināru atklājot, minēja izpilddirektore Inguna Pede – “Labāk vienreiz redzēt, nekā simt reiz dzirdēt!” I.Pede informēja ka kopš pagājušā gada semināra darbu ar Namejs iesākuši vai plānot to darīt tuvākajā laikā 25 jauni klienti, kas kopā sastāda gandrīz 4000 jaunu lietotāju.

Seminārā Lietotāju atbalsta centra (LAC) darbiniece Elīna Upīte pastāstīja par Namejs izstrādātajām funkcijām un to pielietošanas iespējām, kā arī LAC vadītāja Inga Pureniņa pastāstīja par jaunumiem tuvākajās versijās, bet komercdirektore Vita Viese painformēja par nākamajā gadā plānotajiem jauninājumiem: Personas datu aizsardzības moduli un mobilo eParakstu.

Lielu dalībnieku interesi izraisīja IZM pārstāves Kristīnes Zeltiņas pieredzes stāsts par ieviešanu Izglītības un zinātnes ministrijā: kā tika plānots un noritēja ieviešanas process, kā šobrīd tiek izmantots Namejs un kas iecerēts nākotnē. Nedalītu dalībnieku atzinību izpelnījās stāsts kā uz citas ministrijas jautājumu par to, kā risina jautājumu ar privātpersonas e-adreses pārbaudi, K.Zeltiņa varēja atbildēt: “Manā vietā to izdara Namejs!”

1.11.2019.