Lai palēninātu koronavīrusa pandēmijas izplatību, 80% RIX Technologies darbinieku strādā attālināti, tādējādi joprojām nodrošinot klientiem nepārtrauktu pakalpojumu sniegšanu. Lietotāju atbalsta centra tālrunis 67142999 un e-pasts support@rixtech.lv ,un mēs Jums atbildēsim.

Šādā kritiskā situācijā ir pierādījies fakts, cik svarīgi ir izvēlēties pareizos rīkus procesu pārvaldībai. Proti – mūsu dokumentu vadības sistēmas Namejs lietotāji var izmantot attālinātā darba iespējas pilnvērtīgi strādājot ar dokumentiem no mājām. Dokumentu izstrāde, saskaņošana, vizēšana un parakstīšana – visi šie procesi var notikt attālināti, neizejot no mājām. Ja Jums ir kādi jautājumi par attālinātās pieejas konfigurēšanu, zvaniet Lietotāju atbalstam 67142999  vai rakstiet NamejsSupport@rixtech.lv.

Pēdējās nedēļas laikā būtiski palielinājies to klientu skaits, kuri attālinātai lēmumu pieņemšanai izmanto DVS Namejs sanāksmju elektronisko balsošanu: 8 klienti ieviesuši šo darba procesu. Kaut darbi notiek attālināti, viss notiek ļoti operatīvi – vienas dienas laikā iespējams sakārtot gan iegādes juridisko pusi, gan veikt uzstādīšanu un ieviešanu.

Pastiprināta interese par DVS Namejs vērojama arī no jauniem klientiem: par DVS Namejs interesējas gan medicīnas iestādes, gan komersanti, gan publiskās pārvaldes iestādes. Tagad iepazīstinām ar sistēmas iespējām tiešsaistes veidā – videokonferencēs demonstrējam sistēmas iespējas un atrodam piemērotākos ieviešanas risinājumus. Ja vēlaties vairāk uzzināt par DVS Namejs iespējām vai pieteikties sistēmas demonstrācijai, rakstiet uz e-pastu info@namejs.lv.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā zvaniet pa tālruni 67142990 vai rakstiet uz info@rixtech.lv un mēs Jums atbildēsim!

2.02.2020.