Informējam, ka līdz ar ārkārtējā stāvokļa ierobežojumu mīkstināšanos, esam atsākuši darbu klātienē un varam sniegt arī klātienes konsultācijas un vadīt apmācības, ja vien klients spēj nodrošināt nepieciešamos nosacījumus. Lai pieteiktos konsultācijām vai apmācībām sazinieties ar Lietotāju atbalsta centru pa tālruni 67142999 vai e-pastiem support@rixtech.lv un NamejsSupport@rixtech.lv.

Priecājamies par jaunajiem klientiem, ar kuriem esam noslēguši līgumus ārkārtējās situācijas laikā. Uzliktie ierobežojumi nav traucējuši attālināti prezentēt un iepazīstināt ar DVS Namejs iespējām, izvērtēt digitālas dokumentu aprites un attālināta darba priekšrocības, kā arī pieņemt lēmumus par sistēmas ieviešanu.  Savukārt esošie klienti ir izvēlējušies pilnveidot savus risinājumus, ieviešot jaunus procesus un iespējas, piemēram,  ieviešot attālinātu lēmumu pieņemšanu ar Sanāksmju un Elektroniskās balsošanas moduļiem.

Ja vēlaties vairāk uzzināt par DVS Namejs iespējām vai pieteikties sistēmas demonstrācijai, rakstiet uz e-pastu info@namejs.lv.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā zvaniet pa tālruni 67142990 vai rakstiet uz info@rixtech.lv un mēs Jums atbildēsim!

14.05.2020.