1.decembrī notika 18. Latvijas Informācijas un Komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) konference “Sabiedrības izaicinājumi digitālajā laikmetā”, kuras ietvaros notika prestižās ikgadējās nozares balvas “Platīna Pele” pasniegšana. LIKTA gadskārtējā konference ir nozīmīgākais nacionālais IKT nozares pasākums Latvijā.

Šogad AS “RIX Technologies” kā konferences partneris ar patiesu prieku novērtēja veiksmīgi noritējušo konferenci, kuru atklāja Valsts prezidents Raimonds Vējonis un piedalījās Kaspars Gerhards, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs, Kārlis Šadurskis, izglītības un zinātnes ministrs, un Arvils Ašeradens, ekonomikas ministrs. par digitālo transformāciju savā runā stāstīja Microsoft prezidents Centrālajā un Austrumeiropā Dons Grānthems.

AS “RIX Technologies” valdes locekle Eva  Butāne paneļdiskusijā par e-pārvaldes jautājumiem stāstīja par 3 ES e-pārvaldes rīcības plāna balstiem – pieejamību, sadarbspēju un iesaisti, kas ir aktuāli gan pakalpojumu sniedzējiem un nozarei, gan uzņēmējiem un iedzīvotājiem.