Katru gadu RIX Technologies Ēnu dienas ietvaros uzņem jauniešus, kuri interesējas par IKT jomu. Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. 

Arī šogad pie mums viesojās jaunieši, kuri vēlas savu nākotnes karjeru saistīt ar IKT nozari. Priecājamies, ja varam iedvesmot izvēlēties programmēšanu (un ne tikai) par savu nākamo specialitāti.

Jaunieši uzzināja ne tikai to, kā darbojas, dzīvo un strādā IT uzņēmums, bet arī to, kā top un attīstās produkts – dokumentu vadības sistēma Namejs. Par to, cik daudz un kādi speciālisti tiek iesaistīti, lai programmētāju saražotais rezultāts tiktu pārbaudīts, vispusīgi notestēts un piegādāts klientam. Par to, kā darbojas lietotāju atbalsta speciālistes, lai operatīvi reaģētu uz sarežģījumiem, kas var rasties lietotāju ikdienā.

Nezinām, vai kāds no šiem jauniešiem dienās kļūs par programmētāju, testētāju vai projekta vadītāju, bet to, ka viņi atcerēsies RIX Technologies un dokumentu vadības sistēmu Namejs, varam apgalvot droši!

13.02.2020.