Nav iespējots HTML5

Pakalpojumi

IT sistēmu izstrāde ir galvenais pakalpojums, ko sniedzam saviem klientiem. Mūsu profesionalitāti šai jomā apliecina 15 gadu pieredze dažādas sarežģītības sistēmu izstrādē un ieviešanā. Mēs piedāvājam profesionālas zināšanas, labāko industrijas praksi, skaidri definētas sadarbības procedūras un klientiem piemērotākos risinājumus, kā arī kvalitatīvu servisu. Turklāt vadošo pasaules programmatūru ražotāju kompāniju Microsoft un Oracle partnera statuss mums sniedz pieeju īpašiem partneru resursiem, dodot iespēju izmantot jaunākās tehnoloģijas, pirms tās ir pieejamas tirgū.
Dokumentu vadības sistēma
Dokumentu vadības sistēma Namejs ir dokumentu pārvaldības risinājums, kas nodrošina visā iestādē vienotu, pārskatāmu un kontrolējamu saņemto, nosūtāmo un iestādes iekšējo dokumentu reģistrēšanu, apstrādi un izpildes kontroli, atbilstoši valsts normatīvajām prasībām dokumentu apritei gan elektroniskiem, gan papīra formāta dokumentiem.

Turpinot darbu, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Vairāk informācijas

Sīkdatnes izmantojam, lai nodrošinātu jums pilnvērtīgu darbu ar mūsu vietni. Ja jūs nevēlaties atļaut sīkdatnes, lūdzu atbilstoši izmainiet sava pārlūka uzstādījumus. Detalizētāk par sīkdatņu izmantošanu var lasīt mūsu vietnes privātuma paziņojumā.

Aizvērt