Kompetences -

IS un programmatūras izstrāde

Atpakaļ

Informācijas sistēmu (IS) un programmatūras izstrāde ir galvenais pakalpojums, ko sniedzam saviem klientiem. Mūsu profesionalitāti šai jomā apliecina vairāk kā 10 gadu pieredze dažādas sarežģītības sistēmu izstrādē un ieviešanā.

Mēs specializējamies informācijas sistēmu izstrādē, kurām ir Web, SOAP vai Windows klienta interfeiss. Esam uzkrājuši ievērojamu pieredzi, izstrādājot un ieviešot dažādas valsts nozīmes informācijas sistēmas, e-pārvaldes risinājumus, dokumentu vadības sistēmas un risinājumus kultūras mantojuma organizācijām, kā arī realizējot  projektus, kuros veikta sistēmu integrācija.

Mēs izstrādājam programmatūru atbilstoši katras organizācijas prasībām, vajadzībām un definētajai platformai, nodrošinot gan biznesa, gan programmatūras prasību analīzi, gan arī izstrādājamā risinājuma projektēšanu, izstrādi, testēšanu, ieviešanu, lietotāju apmācību, uzturēšanu un lietotāju atbalstu.

Izstrādātās informācijas sistēmas ieviešanas laikā mēs piedāvājam  lietotāju apmācības atbilstoši katra klienta vēlmēm un iespējām:

  • sistēmas lietotājiem
  • sistēmas administratoriem
  • apmācību veicējiem ar Train-the-Trainer metodi

Klientus nodrošinām arī ar pilnu lietotāju atbalsta dokumentāciju - rokasgrāmatu sistēmas lietotājiem un sistēmas instalēšanas, administrēšanas un uzturēšanas rokasgrāmatu administratoriem.

Mēs piedāvājam profesionālas zināšanas, labāko industrijas praksi, skaidri definētas sadarbības procedūras un tām piemērotākos risinājumus, kā arī precīzi noteiktus un viegli izmērāmus servisa kvalitātes rādītājus. Turklāt vadošo pasaules programmatūru ražotāju kompāniju Microsoft un Oracle partnera statuss mums sniedz pieeju īpašiem partneru resursiem, dodot iespēju izmantot jaunākās tehnoloģijas, pirms tās ir pieejamas tirgū.

Copyright © 2012, RIX Technologies, Visas tiesības aizsargātas
Designed by Sichev design